Absoluut! | ||
73% | ||
Nee, hier en daar laten ze het lopen | ||
27% |
Naam: | |
Anass el Gamali | |
Leeftijd | |
30 | |
Positie: | |
Middenvelder |
Reacties op het forum | ||
10-07 | Sfeergroep 2020 ideeën | |
10-05 | Video's van RBC op Internet | |
13-04 | Fusie RBC-Halsteren gaat niet door | |
15-06 | Selectie 2019-2020 | |
11-02 | Samenvatting Vitesse - RBC | |
11-02 | RBC - HVV'24, 17-02-2019 | |
13-07 | Selectie 2018-2019 | |
07-01 | Voeg nieuwe topic toe | Gelukkig Nieuwjaar |
Mark Klippel: chieftain die ambities RBC wil waar maken
Interview met Mark Klippel
Jens Wirix: “Ik benader elk duel als een finale”
Interview met Jens Wirix
Van der Weijden: "Het is niet erg om zondag de underdog te zijn"
Interview met Job van der Weijden
Gepost door:Remy // 2007-07-12 00:00:00 // 2814 keer bekeken
In Zeist werd vandaag geloot voor de eerste twee rondes om de KNVB Beker. RBC, dat instroomt in de tweede ronde, werd gekoppeld aan RKC Waalwijk. Op 25, 26 of 27 september moet de ploeg van trainer/coach Rob Meppelink naar Waalwijk.
Volledige loting
1e ronde
Zaterdag 25 augustus
A. Elinkwijk - Sparta Nijkerk
B. Be Quick - Rijnsburgse Boys
C. EVV - Rijsoord
D. De Treffers/Kegro - ACV
E. Barendrecht - AFC
F. WHC - Schijndel
G. BVV - Lisse
H. DHC - D.O.T.O.
J. Babberich - HHC Hardenberg
K. Quick Boys - Sneek
L. ADO20 - IJsselmeervogels
M. Nunspeet - UNA
N. Argon - Noordwijk
O. Baronie - Be Quick28
P. ASWH - WKE
Q. Bennekom - De Meteoor
R. Spakenburg - HSC21/Brein
S. Gemert - Kozakken Boys
T. WSV - ONS Sneek
U. Meerssen - Excelsior31
V. Deurne - Flevo Boys
W. Roosendaal Harkemase Boys
Zondag 26 augustus
Y. Groene Ster - JVC Cuijk
VVSB (zondag) is vrijgeloot.
2e ronde (25-26-27 september)
1. Jong sc Heerenveen - PSV
2. ADO'20 / IJsselmeervogels - FC Groningen
3. Gemert / Kozakken Boys - Ajax
4. Cambuur Leeuwarden - AZ
5. FC Eindhoven - Vitesse
6. FC Twente - NEC
7. Argon / Noordwijk - sc Heerenveen
8. Feyenoord - FC Utrecht
9. Groene Ster / JVC Cuijk - DHC / D.O.T.O.
10. BVV / Lisse - AGOVV
11. Babberich / HHC Hardenberg - VVSB
12. Stormvogels/Telstar - Heracles Almelo
13. Barendrecht / AFC - FC Den Bosch
14. Deurne / Flevo Boys - Meerssen / Excelsior31
15. RKC Waalwijk - RBC Roosendaal
16. WSV / ONS Sneek - FC Zwolle
17. Baronie /Be Quick28 - ADO Den Haag
18. TOP Oss - BV Veendam
19. Excelsior - VVV-Venlo
20. Spakenburg / HSC21 - Roda JC
21. EVV / Rijsoord - MVV
22. Jong Stormvogels/Telstar - NAC Breda
23. FC Volendam - Sparta Rotterdam
24. Roosendaal / Harkemase Boys - Quick Boys / ONS Sneek
25. Elinkwijk / Sparta Nijkerk - De Graafschap
26. Fortuna Sittard - FC Emmen
27. Be Quick87/Rijnsburgse Boys - FC Omniworld
28. WHC / Schijndel - FC Dordrecht
29. Helmond Sport - Go Ahead Eagles
30. Haarlem - Willem II
31. Nunspeet / UNA - Bennekom / De Meteoor
32. De Treffers / ACV - ASWH / WKE
Reacties |
|
Er zijn nog geen reacties toegevoegd |