El Gamali aan laatste wedstrijden bezig bij RBC

Gepost door:Dennis // 2024-03-29 23:39:07 // 505 keer bekeken

Annas el Gamali gaat RBC aan het einde van het seizoen verlaten. De verdediger annex middenvelder is momenteel aan zijn zesde seizoen bezig. 

In 2018 kwam El Gamali over van SC Kruisland. RBC kwam toen nog uit in de derde klasse. Na zes seizoenen lijkt volgende week de poort van de Vierde Divisie geopend te gaan worden, maar dat is bij RBC het eindstation voor de Roosendaler. "De beslissing dat Anass RBC gaat verlaten, is in goed onderling overleg genomen", aldus bestuurslid voetbaltechnische zaken Jean-Paul Nuijten tegenover RBCvoetbal.nl. "We bedanken Anass voor zijn inzet voor onze club de afgelopen seizoenen en wensen hem veel succes in de toekomst, zowel op als naast het veld."
Reacties

Jan Konings

2024-03-30 19:33:02

Wat is er aan de hand met onze jeugd! We verliezen week op week en het niveau is zeer beperkt (collega-clubs in onze regio doen het vele malen beter). Wat zijn onze realistische plannen hierin? Ieder jaar is het een duiventil met wanbetalende ouders. Kunnen we op korte termijn doorstroming verwachten?

RBCdeLuiten

2024-03-30 22:48:00

Teams tot en met JO13 zijn vaak jaar jonger dan de tegenstander. Zijn serieus niet verkeerd bezig!