Natuurlijk! | ||
23% | ||
Ik kijk het nog even aan | ||
0% | ||
Af en toe | ||
10% | ||
Ik denk het niet | ||
67% |
![]() | Naam: |
Brian Kruf | |
Leeftijd | |
29 | |
Positie: | |
Spits |
Reacties op het forum | ||
09-06 | ![]() |
Sfeergroep 2020 ideeën |
10-05 | ![]() | Video's van RBC op Internet |
13-04 | ![]() |
Fusie RBC-Halsteren gaat niet door |
15-06 | ![]() | Selectie 2019-2020 |
11-02 | ![]() |
Samenvatting Vitesse - RBC |
11-02 | ![]() |
RBC - HVV'24, 17-02-2019 |
13-07 | ![]() |
Selectie 2018-2019 |
07-01 | ![]() | Gelukkig Nieuwjaar |
Jelte Pal: Tricolor met vleugje oranje-wit
Interview met Jelte Pal
Giovanni Moerland: koning van de assist
Interview met Giovanni Moerland
Randy Elst: stylist op tien
Interview met Randy Elst
Gepost door:Dennis // 2022-05-20 15:58:47 // 223 keer bekeken
Twee RBC fans in hart en nieren. Elke week stonden ze er weer. En toen was het 8 juni 2011. RBC failliet. De club was dood. En niet alleen de club. Ook de supporters sterven langzaam van binnen. Met het faillissement van de club ontstaat er een groot gat. De gang naar het stadion, een biertje op de tribune of in het supportershome, je vaste plekkie met je vaste voetbalmaatjes om je heen, balen na een dikke nederlaag, nog twee dagen in de wolken na een klinkende overwinning. Nooit meer. Het voelt alsof een dierbare er ineens niet meer is.
Productiehuis Plankenkoorts wilde dit verhaal vertellen, en maakte daarom de voorstelling ‘De Luiten’. Daarvoor putte Productiehuis Plankenkoorts uit eigen herinneringen, feiten, fabels en verhalen rondom RBC. ‘De Luiten’ gaat over twee RBC fans die mijmeren over hun belevenissen bij RBC en hun kijk op de ondergang.
Ad Paantjens, acteur in ‘De Luiten’ en groot RBC fan vertelt: ‘De voorstelling heeft een hoog ‘oh ja’ gehalte. We hebben een voorstelling gemaakt die bij RBC fans zeker een grote glimlach van herkenning en nostalgie gaat geven. Het is best een gevoelig onderwerp, zeker voor de fans, maar we hebben er een hele toegankelijke voorstelling van gemaakt met heel veel subtiele humor.’
Ook bijzonder is dat de voorstelling gespeeld wordt in het Atik Stadion. Volgens Productiehuis Plankenkoorts is dit de enige plek waar de voorstelling het beste tot zijn recht komt. Kortom: een must-see voor de RBC fans!
‘De Luiten’ is te zien in het Atik Stadion om:
Vrijdag 27 mei 2022 - 19.30 u. Zaterdag 28 mei 2022 - 13.30 u. / 16.00 u. / 19.30 u. Zondag 29 mei 2022 - 10.30 u. / 12.30 u. / 17.30 u. Reserveer je kaartjes voor deze voorstelling via: Klik hier
Reacties |
|
Ad P |
2022-05-22 13:05:03 Voor de vrijdagavond zijn er nog maar 13 kaarten! |