RBC heeft geen problemen met Philippine

Gepost door:Dennis // 2018-05-10 19:36:40 // 1744 keer bekeken

RBC heeft de wedstrijd tegen Philippine vrij gemakkelijk gewonnen, al had de Roosendaalse club vrij veel kansen nodig om op voorsprong te komen. Het eerste doelpunt moest letterlijk over doellijn gelopen worden, maar in de tweede helft bracht RBC de score naar 5-0. Door de overwinning staat RBC bovenaan in de derde periode. Weliswaar staat Hoeven nog twee punten boven de ploeg van trainer-coach Danny Mathijssen, maar omdat zij de tweede periodetitel al op zak hebben doen zij in deze laatste periode niet meer mee. Op naaste achtervolger Victoria'03 heeft het nu drie punten voorsprong.

Het duel tussen beide clubs begon later, omdat de aangestelde arbiter van dit duel een aanrijding met zijn auto had op weg richting Roosendaal. De vervangende scheidsrechter floot een kwartier na het aanvankelijke tijdstip voor het beginsignaal. RBC opende sterk. Aaron Dekkers kon een rebound makkelijk binnen tikken, maar hij besloot op enkele meters van de goal voor een hard schot die tegen de deklat ging. Randy Elst mocht daarna alleen op de keeper af, maar ook hij kon het net niet vinden. Lars de Voogd faalde eveneens oog in oog met de keeper, Gino Pieter kopte in vrijstaande positie net over en Mujib Yaqoubi kopte voor leeg doel van dichtbij ook over. 

Na ruim een half uur was het wel raak. Een schot van Elst werd niet goed gepareerd door de doelman, waarna Pieter de bal letterlijk het doel in moest lopen om de openingsgoal op het scorebord te krijgen. Vijf minuten voor het rustsignaal schoot Mike Schalk RBC op 2-0, maar zijn goal werd afgekeurd vanwege buitenspel. Tussendoor kwam Anwar Tarfit twee maal vrij voor de keeper, maar twee maal vond hij de keeper op zijn weg. Philippine stelde daar weinig tegenover. Alleen een schot vanuit de tweede lijn deed doelman Thierry Aarts licht strekken.

In de tweede helft ging RBC vrolijk door met aanvallen. Tarfit leek met een afstandsschot op weg naar de 2-0, maar met een ultieme redding van de doelman van de gasten werd de inzet tot corner verwerkt. Yaqoubi wist zichzelf daarna wel op het scorebord te krijgen. Nadat Elst hem lanceerde kwam de vleugelspeler vrij voor de keeper. Zijn inzet was slap, maar genoeg om de keeper op het verkeerde been te zetten: 2-0. Tien minuten later schoot Jovanni van Nijnatten zich op het scorebord en vijf minuten daarna wist Yaqoubi, nadat Van Nijnatten de keeper op zijn weg vond, de rebound binnen te knallen. Drie minuten later bracht Van Nijnatten de stand naar 5-0. 

Door de overwinning stijgt RBC naar de zevende plek in de rangschikking. Veilig is de Roosendaalse ploeg nog niet. De voorsprong op nummer twaalf UVV'40 is slechts drie punten. Volgende week gaat RBC op bezoek bij de club uit Ulvenhout en kan niet alleen een grote stap gezet worden richting veilige haven, maar bij winst komt de derde periode heel dichtbij.

RBC - vv Philippine 5-0 (1-0)
1-0 Pieter
2-0 Yaqoubi
3-0 van Nijnatten
4-0 Yaqoubi
5-0 Van Nijnatten

Opstelling RBC: Aarts; Schalk, Pieter, Schuit (Kuipers), Tak; De Voogd (c), Dekkers (Van Son), Elst; Tarfit, Van Nijnatten (Voeten), Yaqoubi

Reacties

Jove28

2018-05-10 19:47:25

Een hele goede wedstrijd een lekker fel Rbc dat Phillipine totaal zijn wil oplegde een puntje kan nog beter en dat is nog meer scoren, op de manier ,hoe rbc speelde had het een dubbele cijfer wedstrijd kunnen zijn.

Ouwegetrouwe

2018-05-10 21:27:25

En nog wat foto's van de wedstrijd van RBC 1:

https://myalbum.com/album/NgKOVGdqlh0L

en de JO8 die zich vandaag plaatsten voor de bekerfinale:

https://myalbum.com/album/DGjwjqbWqw0W

OD Sjon

2018-05-11 00:57:02

Mooi mannen, goed bezig!!

Ivo

2018-05-11 07:38:33

Top! Wel een bizarre competitie, als met 3 wedstrijden te gaan zelfs de nr.6 in theorie nog 11e kan worden....

Het zit dicht bij elkaar, maar je moet nu gewoon vol voor die 3e periode gaan. Zou een mooie aflsuiter van het seizoen zijn met nacompetitie (om promotie!) als toetje. 

Willempie

2018-05-11 08:19:03

Idd. Op naar de eerste uitoverwinning van het seizoen.

Ldeprenter

2018-05-11 12:17:08

We moeten wel met beide benen op de grond blijven staan, ondanks de goede resultaten van de laatste tijd.  Een 3e periode-titel kunnen we zelfs nog winnen, dit betekent nacompetitie voor promotie.

Bizar seizoen voor RBC en vaste supporters. Het aller belangrijkste is om NIET OP DE 12e plaats te eindigen, want dit betekent nacompetitie voor degradatie, wat ook nog in het slechtste senario mogelijk is.

Dus komende wedstrijden niet onderschatten, We hebben er vertrouwen in.

Spelers en staf, succes de komende wedstrijden.

Ldeprenter

2018-05-11 12:17:34

We moeten wel met beide benen op de grond blijven staan, ondanks de goede resultaten van de laatste tijd.  Een 3e periode-titel kunnen we zelfs nog winnen, dit betekent nacompetitie voor promotie.

Bizar seizoen voor RBC en vaste supporters. Het aller belangrijkste is om NIET OP DE 12e plaats te eindigen, want dit betekent nacompetitie voor degradatie, wat ook nog in het slechtste senario mogelijk is.

Dus komende wedstrijden niet onderschatten, We hebben er vertrouwen in.

Spelers en staf, succes de komende wedstrijden.

Boegieman

2018-05-11 16:01:22

Stand van de 3e periode

Hoeven tellen we niet mee

RBC 14 - Victoria 11 - Phillippine 10

Restante wedstrijden

13 mei

Philippine - Roosendaal

Victoria - Hoeven (Hoeven kan kampioen worden)

20 mei

SC Gastel - Victoria

Breskens - Philippine

27 mei

Philippine - FC Bergen

Victoria - Roosendaal

Ik verwacht dat Philippine onze concurrent wordt, omdat Victoria een zwaardere wedstrijd heb

Ivo

2018-05-11 17:17:35

Wat willempie zegt: eerst maar eens zien dat we zondag een uitwedstrijd winnen. Is dit seizoen nog niet 1x gelukt!

UVV en RBC zullen allebei proberen 3 punten te pakken. Met een gelijkspel schieten beide clubs niet veel op. 

Willempie

2018-05-12 07:07:13

Aarts, Pieter, Tak en Van Andel naar Moc’17.....

Willempie

2018-05-12 07:12:52

@ Boegieman. Ik vlak Terneuzen ook niet uit met 9 pnt. Hontenisse, FC Bergen en thuis tegen Gastel (heeft al periode)

Ivo

2018-05-12 10:19:47

4 spelers naar MOC, dat is opvallend te noemen. MOC staat nu laatste in de 2e klasse, er is dus best een kans dat we die volgend seizoen tegen gaan komen.

Jammer dat ze weggaan, het zijn stuk voor stuk prima spelers voor dit niveau. Bedankt voor jullie inzet voor RBC mannen! Nog wel even knallen in die laatste wedstrijden he!

PL

2018-05-12 10:33:51

En nog 1 die stopt met voetballen

Boegieman

2018-05-12 11:02:02

@Willempie dat is 5 punten verschil tussen ons  (4 punten haalbaar om periode te pakken, als we alles verliezen)

Ik verwacht wel dat we van Hoeven wel winnen (we hebben de top veel thuis gewonnen), nu alleen de uitwedstrijden nog even winnen

Nieuwkomer

2018-05-12 14:39:28

Als MOC nog als nummer 12 weet te eeindigen in de 2e klasse en RBC wint de 3e periode is de 1e knock out wedstrijd RBC - MOC.

Ik vertrouw onze spelers dat ze deze wedstrijd nooit met opzet zullen laten lopen. Het is jammer dat ze onze club verlaten maar niks is voor eeuwig en wil ze bedanken voor de getoonde inzet de afgelopen jaren. Ik moet ook zeggen dat Henk Vos tot dusver voor zeer adequate vervanging gezorgd heeft, dus we hoeven ons niet druk te maken dat er straks geen representatief elftal staat.